MÖBLER / Bord / Matbord 9952055
*
nr 995 2055
Matbord
Teak, med 1 serveringsskiva, längd: 140 cm, djup: 90 cm, höjd: 73 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 20:39:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 11:10:45
1
1.000 kr
16/11 17:32:31
2
Vinnande bud
16/11 17:35:33
1
1.200 kr
16/11 17:35:33
2
1.300 kr (Budbetjänt)
16/11 17:36:08
1
1.400 kr
16/11 17:36:08
2
1.500 kr (Budbetjänt)
16/11 17:36:44
1
1.600 kr
16/11 17:36:44
2
(budbetjänt)
16/11 19:58:09
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord matbord matsalsbord teak teakmöbler trä
-
6047 Matbord
England, mahogny, pelarfot, 4 st iläggsskivor. Dia..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:39
-
6181 Matbord
Halvmåne-modell, Djup: 110 cm. Bredd: 11 cm + iläg..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:49
-
6088 Slagbord
Betsad Furu. Bredd: 46+ 2x66, djup: 90 cm, höjd: 7..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:11
*
Matbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2055
Matbord
Teak, med 1 serveringsskiva, längd: 140 cm, djup: 90 cm, höjd: 73 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 11:10:45 | 1 | 1.000 kr |
16/11 17:32:31 | 2 | Vinnande bud |
16/11 17:35:33 | 1 | 1.200 kr |
16/11 17:35:33 | 2 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
16/11 17:36:08 | 1 | 1.400 kr |
16/11 17:36:08 | 2 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
16/11 17:36:44 | 1 | 1.600 kr |
16/11 17:36:44 | 2 | (budbetjänt) |
16/11 19:58:09 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord matbord matsalsbord teak teakmöbler trä
-
6047 Matbord
England, mahogny, pelarfot, 4 st iläggsskivor. Dia..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:39 -
6181 Matbord
Halvmåne-modell, Djup: 110 cm. Bredd: 11 cm + iläg..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:49 -
6088 Slagbord
Betsad Furu. Bredd: 46+ 2x66, djup: 90 cm, höjd: 7..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:11